Как разделить наследство после смерти мамы без судебного разбирательства, учитывая наличие шести замужних детей и пятикомнатную квартиру?
После смерти мамы осталась пятикомнатная квартира, завещания нет, у нее остались шесть детей все замужние. Можем мы делить наследство на всех без суда.
Да, можете, одни могут отказаться в пользу других, можете разделить в равных долях. Обратитесь к нотариусу.
Стаття 1267 ЦКУ. Розмір частки у спадщині спадкоємців за законом
1. Частки у спадщині кожного із спадкоємців за законом є рівними.
2. Спадкоємці за усною угодою між собою, якщо це стосується рухомого майна, можуть змінити розмір частки у спадщині когось із них.
3. Спадкоємці за письмовою угодою між собою, посвідченою нотаріусом, якщо це стосується нерухомого майна або транспортних засобів, можуть змінити розмір частки у спадщині когось із них.