Каменка-Днепровская, 09.12.2014, 23:04

Как поступить, если хозяйка не выписала совершеннолетнего внука перед оформлением купли-продажи дома?

Вопрос №5596630 из г. Каменка-Днепровская
опубликован 09.12.2014, 23:04
Я хочу купить дом в селе и у меня завтра встреча с нотариус на оформление купля продаж но там хозяйка не выписала совершеннолетнего внука, что делать? Спасибо.
Лучший ответ
Рекомендуется

То Ви визначтесь, повнолітній чи неповнолітній...

10.12.2014, 00:21

простите мы ошиблись совершеннолетни

10.12.2014, 00:32

Краще, що продавець вирішив цю проблему сам, хоча це і Ви можете зробити. Є, наприклад, такий варіант. Ви купуєте, а він каже я буду тут жити адже в мене є договір оренди на 10 років, і покаже. В такому випадку, навряд чи суд займе Вашу позицію.

10.12.2014, 00:35

внук в этом доме ни когда и не жил

10.12.2014, 00:56

А Ви звідки знаєте? Я Вас попередив...Далі, на власний розсуд. Якщо немає сумнівів - вперед, а потім власними силами в суд або відкладаєте угоду, продавець(можливо і за Ваші гроші) звертається до суду, отримуєте рішення, укладаєте угоду.

10.12.2014, 01:01

знаю п/ч мои сын живет в этом же доме уже год

10.12.2014, 01:07

Ну тоді, вперед і з піснею))).

10.12.2014, 01:16