Як оплачується праця робітників, якщо на час простою вони були переведені на більш високооплачувану обо нижчеоплачквану роботу?
Як оплачується праця робітників, якщо на час простою вони були переведені на більш високооплачувану або нижчеоплачквану роботу?
Лучший ответ
Это смотря где. Вас интересует российское или украинское законодательство?