Наслідки не взяття повістки на роботу і можливі наслідки відправлення відмови у військкомат
За ігнорування повістки, нез’явлення у військкомат та ухилення від військової служби передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність. Адміністративна відповідальність може настати за ст. 210 та 210-1 КУпАП а це – штраф від 17 до 255 грн. Кримінальна відповідальність наступає за ст. 335, 336, 337 КК України – можливе покарання від штрафу до позбавленням волі на строк від двох до п'яти років.
Але це все може настати, коли Вам вручать повістку, або буде складений акт про відмову одержати повістку.
Але із Вашого питання витікає, що для складаня акту вони мають підстави.