Заведено дело по статье 309 часть 1 - несение посылки с наркотиками. Что грозит за ранее совершенные кражи?
по данной статье если судимости погашены или сняты дают условный срок, если иное смотрите часть 4 данной статьи
. Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту -
караються штрафом від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк.