Законодавче регулювання випадків невиконання кредитних договорів через хворобу
Був укладений двосторонній кредитний договір. Відповідно до зазначеного договору О 1 надав О 2 кредит в розмірі 100 000,0 грн. зі сплатою відсотків у розмірі 34,95 % річних на визначений термін. О 2 належним чином не виконує умови договору через хворобу, внаслідок чого утворилась заборгованість. Як законодавчо регулюється дане питання?
Лучший ответ
Вопрос регулируется ч. 2 ст. 1050 ГК Украины, в которой говорится о возможности расторжения договора в случае его неисполнения, а также ст. 625 ГК Украины, по которой может наступать ответственность за невыполнение обязательств.
Вы мне очень помогли, спасибо!