Мама гражданского мужа не отдает ребенка матери. ЧТО ДЕЛАТЬ?
Добрый день,Оксана обратитесь в милицию.Если откажут-суд
Ст. 163 СКУ від 10.01.2002 № 2947-III
?
1. Батьки мають переважне право перед іншими особами на те, щоб малолітня дитина проживала з ними.
2. Батьки мають право вимагати відібрання малолітньої дитини від будь-якої особи, яка тримає її у себе не на підставі закону або рішення суду.
3. Суд може відмовити у відібранні малолітньої дитини і переданні її батькам або одному з них, якщо буде встановлено, що це суперечить її інтересам.
Удачи Вам и Вашим близким !