Новомосковск, 29.09.2015, 23:23

Сколько материалный и моральный ущерб с зарплатой 1000 гривен плюс мама одиночка и мама богатодитна.

Вопрос №8190023 из г. Новомосковск
опубликован 29.09.2015, 23:23
Сколько материалный и моральный ущерб с зарплатой 1000 гривен плюс мама одиночка и мама богатодитна.
Лучший ответ
Рекомендуется

Ваш вопрос не ясен

29.09.2015, 23:32

Добрый день,Ксения.

Ничего не понял

Удачи Вам и Вашим близким !

29.09.2015, 23:35

В 1000 ГРИВЕН СКОЛЬКО ПРИМЕРНО МОРАЛЬНЫЙ УЩЕРБ

29.09.2015, 23:37

2. Моральна шкода полягає:

1) у фізичному болю та стражданнях, яких фізична особа зазнала у зв'язку з каліцтвом або іншим ушкодженням здоров'я;

2) у душевних стражданнях, яких фізична особа зазнала у зв'язку з протиправною поведінкою щодо неї самої, членів її сім'ї чи близьких родичів;

3) у душевних стражданнях, яких фізична особа зазнала у зв'язку із знищенням чи пошкодженням її майна;

4) у приниженні честі та гідності фізичної особи, а також ділової репутації фізичної або юридичної особи. (Пункт 4 частини другої статті 23 в редакції Закону N 3261-IV від 22.12.2005)

3. Моральна шкода відшкодовується грішми, іншим майном або в інший спосіб.

Розмір грошового відшкодування моральної шкоди визначається судом залежно від характеру правопорушення, глибини фізичних та душевних страждань, погіршення здібностей потерпілого або позбавлення його можливості їх реалізації, ступеня вини особи, яка завдала моральної шкоди, якщо вина є підставою для відшкодування, а також з урахуванням інших обставин, які мають істотне значення. При визначенні розміру відшкодування враховуються вимоги розумності і справедливості.

30.09.2015, 13:19