Я из Донецка. Хочу оформлять российское гражданство. Можно ли мне оставить паспорт Украины?
Можете попробовать, но это незаконно с точки зрения законодательства Украины.
З А К О Н У К Р А Ї Н И Про громадянство України
Стаття 19. Підстави для втрати громадянства України
Підставами для втрати громадянства України є:
1) добровільне набуття громадянином України громадянства
іншої держави, якщо на момент такого набуття він досяг повноліття.
Добровільним набуттям громадянства іншої держави вважаються
всі випадки, коли громадянин України для набуття громадянства
іншої держави повинен був звертатися із заявою чи клопотанням про
таке набуття відповідно до порядку, встановленого національним
законодавством держави, громадянство якої набуто.