Объяснение невозможности возврата взноса - почему мы не можем вернуть взнос и как удержать клиентов
Словами. Яке питання така відповідь. Конкретизуйте.
Договоренность была такая: при получении денег мы заказываем конструкции и устанавливаем их. Никаких квитанций на получение денег и документов не было. Конкретного срока готовности тоже обговорено не было. Приблизительно до НГ. Не хочется ссориться с людьми. Возможно есть какой то аргумент с юридической стороны.
Аргументів бути не може, з юридичної точки зору, адже Ви про щось домовлялись, Ви зробили те про що домовлялись. не знаю. в строки чи ні, але зробили. Якщо люди не задоволені, значить є якісь неузгодженості(не порозуміння). Вирішення питання лише в площині спілкування, адже вони не зможуть довести факт передачі грошей. не бачу сенсу повертати гроші, за умови, що Ви зробили те про що домовлялись. Крім того, навіть, якщо Ви їх повернете, не факт, що клієнт залишиться.