Какие документы нужны для оформление американского паспорта?
Зайдите на сайст консульства или посольства США, там вся информация доступна.
Здравствуйте!
Обращайтесь в посольство США, в электронном варианте вот сведения:
ukrainian.ukraine.usembassy.gov
Посольство США у Києві (і, відповідно, його відділи) працюють за таким графіком: Понеділок – п'ятниця 8:30 – 17:30.
Консульські послуги надаються тільки за попереднім записом.
Вихідні: субота, неділя, а також американські та українські святкові дні.
По додаткову інформацію звертайтеся за телефоном: (380 44) 521-5000.
Важливо! Починаючи з 19 січня 2012 року, наша нова адреса буде такою:
Посольство США в Україні
вул. Сікорського, 4 (колишня вул. Танкова)
Київ 04112, Україна
(Найближча станція метро "Берестейська").
Режим роботи Консульського відділу
Консульський відділ працює з понеділка по п'ятницю з 8:30 до 12:00 i з 14:00 до 15:00 тільки за попереднім записом.