Одесса, 24.01.2016, 23:04

Необходимость сбора документов для проживания в Одесской области - особенности для семей с детьми разного возраста

Вопрос №9505138 из г. Одесса
опубликован 24.01.2016, 23:04
Мы проживаем в Одессе прописаны в Одесской области. В собесе сказали ехать в область где прописаны и собирать бумаги. Какие? У меня две дочери 16 и 6 лет.
Лучший ответ
Рекомендуется

Документы собирать нужно по месту регистрации, там же и оформлять пособие, или сменить место регистрации на тот адрес, где Вы фактически проживаете.

25.01.2016, 02:11

Можно более понятно изложить суть вопроса? Для чего вам нужны запрашиваемые бумаги?

24.01.2016, 23:34
Оценка автора вопроса:
Ваш ответ мне очень помог, спасибо!

Пакет документов на переоформления матери одиночки

25.01.2016, 00:06

Для призначення допомоги на дітей одиноким матерям до

органу соціального захисту населення подаються такі

документи:

1) заява про призначення допомоги, що складається за формою,

затвердженою Мінсоцполітики;

2) витяг з Державного реєстру актів цивільного стану громадян

про державну реєстрацію народження дитини, виданий відділом

державної реєстрації актів цивільного стану, або довідка про

народження, видана виконавчим органом сільської, селищної, міської

(крім міст обласного значення) рад, із зазначенням підстави

внесення відомостей про батька дитини до актового запису про

народження дитини відповідно до абзацу першого частини першої

статті 135 Сімейного кодексу України ( 2947-14 ), або документ про

народження, виданий компетентним органом іноземної держави, в

якому відсутні відомості про батька, за умови його легалізації в

установленому законодавством порядку;

{ Підпункт 2 пункту 35 в редакції Постанов КМ N 1026

( 1026-2009-п ) від 30.09.2009, N 1167 ( 1167-2011-п ) від

16.11.2011 }

3) копія свідоцтва про народження дитини;

4) довідка про проживання дитини з матір'ю, видана за місцем

проживання сім'ї. У разі неможливості одержати таку довідку

допомога призначається на підставі висновку про початкову оцінку

потреб дитини та сім’ї, наданого центром соціальних служб для

сім’ї, дітей та молоді, із зазначенням факту проживання дитини з

матір'ю. У разі коли дитина навчається за межами населеного

пункту, в якому проживає мати, і не перебуває на повному

державному утриманні, замість довідки про проживання дитини з

матір'ю подається довідка з місця проживання матері та довідка з

місця проживання (навчання) дитини.

{ Підпункт 4 пункту 35 із змінами, внесеними згідно з Постановами

КМ N 1950 ( 1950-2003-п ) від 17.12.2003, N 623 ( 623-2014-п ) від

30.10.2014, N 688 ( 688-2015-п ) від 08.09.2015 }

Усиновлювачі подають також копію рішення про усиновлення.

Мати (батько) дітей у разі смерті одного з батьків, які не

одержують на них пенсію в разі втрати годувальника або соціальну

пенсію, подають копію свідоцтва про смерть одного з подружжя та

довідку про те, що вони не одержують на дітей зазначені пенсії.

{ Абзац пункту 35 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ

N 315 ( 315-2005-п ) від 21.04.2005; в редакції Постанови КМ

N 1167 ( 1167-2011-п ) від 16.11.2011 }

{ Абзац восьмий пункту 35 виключено на підставі Постанови КМ

N 1167 ( 1167-2011-п ) від 16.11.2011 }

Якщо одинока мати народила дитину за межами України і не

може подати документ, який підтверджує той факт, що вона є

одинокою матір'ю, рішення про призначення їй допомоги на дитину

приймається органом соціального захисту населення на підставі

висновку про початкову оцінку потреб дитини та сім’ї, наданого

центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді із зазначенням

інформації про факт проживання дитини з матір’ю, і документа про

народження дитини легалізованого в установленому порядку, якщо

інше не передбачено міжнародними договорами України. { Пункт 35

доповнено абзацом згідно з Постановою КМ N 1950 ( 1950-2003-п )

від 17.12.2003; із змінами, внесеними згідно з Постановами КМ

N 315 ( 315-2005-п ) від 21.04.2005, N 1060 ( 1060-2006-п ) від

01.08.2006, N 623 ( 623-2014-п ) від 30.10.2014, N 688

( 688-2015-п ) від 08.09.2015 }

Якщо діти навчаються за денною формою у загальноосвітніх,

професійно-технічних та вищих навчальних закладах I-IV рівня

акредитації, виплата допомоги на дітей одиноким матерям

продовжується на підставі довідки навчального закладу - до

закінчення такими дітьми навчальних закладів, але не довше ніж до

досягнення ними 23 років.

25.01.2016, 02:10