Право власності на автомобіль у договорі купівлі - Інвалід 1 групи та Платник Соцзахист без законодавчих застережень
Добрий день, Віра.
Від Вас замало інформації.
Потрібно вичитувати Ваш договір ретельно, тому зверніться до мене персонально на цьому сайті, тобто перейдіть на режим «персонального повідомлення» «консультації», оскільки там є можливість обміну файлами (сканами документів, текстовими файлами), що дозволить краще якісніше і об'ємніше відповісти на Ваше запитання, уточнювати питання, повідомити більше додаткових обставин в режимі чату.
Як версія: скоріш за все цей автомобіль не є власністю інваліда, а залишається власністю "Соцзахисту", тому він і зробив застереження про заборону передачі іншій особі.
Переважно (за рідкими виключеннями) після смерті інваліда - такі автомобілі забирає собі "Соцзахист", щоб передати їх лише у подальше "користування" (і знову не у власність) іншим інвалідам. А виключення були створені лише на підставі судових рішень, коли позивачі доводили суду, що кошти належали не благодійникам, а самим інвалідам щодо авто які ввозились з-за кордону без витрат на розмитнення...
Вам за відповідь. З Вашого дозволу зателефоную
до Вас в робочий час. З повагою Віра.