Днепропетровск, 27.02.2017, 23:45

Скажите, имеет ли право домовой комитет собирать наличные деньги с жильцов на ремонт, скажем, лифта?

Вопрос №12215437 из г. Днепропетровск
опубликован 27.02.2017, 23:45
Скажите, имеет ли право домовой комитет собирать наличные деньги с жильцов на ремонт, скажем, лифта?
Лучший ответ
Рекомендуется

Якщо мова йде про ОСББ, то звісно може адже для того воно і створено щоб займатись обслуговуванням будинку та брати за це плату.

27.02.2017, 23:52

Мова йде про будинковий комітет.

27.02.2017, 23:55

Не розумію що це за утворення. Загалом, таке право має той хто обслуговує будинок. Якщо будинковий комітет займається утриманням будинку і має право брати плату на підставі установчих документів то має право.

28.02.2017, 00:24