Чи входить в оплату лікарняного доплати за перевірку зошитів та класне керівництво? В якому законі це прописана.
Чи входить в оплату лікарняного доплати за перевірку зошитів та класне керівництво? В якому законі це прописане.
Лучший ответ
У нас Российский сайт, напишит е по-русски вопрос и мы вам поможем.
Добрий день шановна виплату лікарняного не входить перевірка зошитів та класне керівництво нас все добре буде в удачі вам та вашим близьким.
Спасибо за понятный ответ!