Жалоба на неправильное распределение бюджетных средств в управлении губернатора Улугбек-зама
Salom aleykom mani momoyim mart oyida bosh yer sorab mirzo ulugbek zam hokimiga uchrashdm u joy ajratishini va mandan 5.200.000 somlik telefoni soradi telefoni berdm karobkasini op qoldm manga yer ajratmadi va telefoni puliniyam bermadi puli sorasam qatga borsen bor pulim yo bosa ozm chaqiraman dp tori shuntrvoti shu vaziyata nma qisam boladi .
Лучший ответ
Олимжон, иложи булса "личное сообшение"га ккириб, саволни кайтадан ёзинг. Нима килиш кераклиги хакида маслахат бераман.
Спасибо, я у Вас в долгу!