Втроем мы остались без отца, но боремся - отчет о помощи государства в оплате лечения и воспитания детей-сирот
Салом мо дар оила 3 нафар хастем додар ва модар дар хурдиам дар сини 6 солагиам падар вафот кардааст па аз 2 сол модар партофту рафт мо дар дасти бобочонам ва бибичонам калон шудем хозир ман ба сини 18 кадам мондам дастгирии давлат ба мо бо микдори 470 сомони хар мох маблаг мегирем ногахон модари бехаё ба хонаи мо даромаду корти пластикиро гирифту рафт чи кунам илтимос чавоб нависед.
Абдурауф, ин сайти русист. Агар шумо хоҳед, ки ба саволҳои худ ҷавоб гиред, шумо бояд онҳоро бо забони русӣ пурсед. Дар акси ҳол, бо адвокат дар Тоҷикистон тамос гиред.
(Абдурауф, это русский сайт. Если хотите получать ответы на вопросы, то необходимо задавать их на русском языке. В противном случае, обращайтесь к юристам в Таджикистане.)
Делайте выводы.
Консультации по международному праву платные.