Влияние перехода на неполную рабочую неделю на размер пособий при выходе на пенсию
С февраля переводят на неполную рабочую неделю. В апреле ухожу на пенсию. Могу ли отказаться в переходе, так как уменьшится среднемесячные пособия при выходе на пенсию.
Отказаться можете, но это будет основанием для увольнения.
Стаття 32 КЗпП. Переведення на іншу роботу. Зміна істотних умов праці
У зв'язку із змінами в організації виробництва і праці допускається зміна істотних умов праці при продовженні роботи за тією ж спеціальністю, кваліфікацією чи посадою. Про зміну істотних умов праці - систем та розмірів оплати праці, пільг, режиму роботи, встановлення або скасування неповного робочого часу, суміщення професій, зміну розрядів і найменування посад та інших - працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці.
Якщо колишні істотні умови праці не може бути збережено, а працівник не згоден на продовження роботи в нових умовах, то трудовий договір припиняється за пунктом 6 статті 36 цього Кодексу.