Спор у відносинах між МП Вест та Яремчиком щодо виконаної роботи та вимоги компенсації
Мале підприємство “Вест” уклало трудову угоду строком на шість місяців із гр.. Яремчиком. За умовами цієї угоди
Яремчик зобов’язався побудувати підприємству ремонтний бокс– гараж, за що підприємство зобов’язалося після закінчення робіт виплатити винагороду в розмірі 12 мінімальних заробітних плат. 42
Виконавши роботу, Яремчик вимагав, щоб крім обумовленої винагороди йому виплатили компенсацію за невикористану відпустку і видали належним чином оформлену трудову книжку. Діставши відмови, Яремчик звернувся до суду
із заявою про задоволення своїх вимог.
У яких відносинах з МП “Вест” перебував Яремчик?
Визначте підвідомчість спору.
Чи підлягають задоволенню вимоги Яремчика?