Надежда на амнистию или урезку срока - Почему муж не в списке и что делать?
Ваш муж подпадает под амнистию. Привожу ниже выдержки с Закона
Стаття 2. Звільнити від відбування покарання у виді позбавлення волі на певний строк та від інших покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, осіб, крім тих, які підлягають звільненню від відбування покарання на підставі статті 1 цього Закону, засуджених за будь-які злочини, які не поєднані з насильством, небезпечним для життя і здоров’я, якщо вони на день набрання чинності цим Законом відбули не менше однієї чверті призначеного строку основного покарання.
Стаття 3. Звільнити від відбування покарання у виді позбавлення волі на певний строк та від інших покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, осіб, зазначених у статті 1 цього Закону, засуджених за умисні злочини, за які законом передбачено покарання у виді позбавлення волі на строк не більше десяти років, якщо на день набрання чинності цим Законом вони відбули не менше половини призначеного строку основного покарання.
Необходимо написать ходатайство о применении амнистии, это ходатайство будет рассматриваться в суде по месту нахождения зоны. Ходатайство подавайте через руководство зоны, Ваш муж должен написать сам это ходатайство.
Необходимо писать ходатайство о применении Закона Украины о применении амнистии в 2014 году, исходя из Вашего письма Ваш муж попадает под действие данного закона