Надежда на амнистию или урезку срока - Почему муж не в списке и что делать?

Мой муж сидит в ИК 21.статья 186 часть 2.Есть несовершеннолетний ребенок инвалид. Большую часть срока отсидел. Положительные характеристики, есть поощрение нач. зоны. В августе открываеться льгота на поселок. Есть у нас надежда на амнистию или на урезку срока? Списки в зоне есть, а мужа нет в списке. Почему? Может нужно куда-то обратиться с заявлением?

Лучший ответ

Ваш муж подпадает под амнистию. Привожу ниже выдержки с Закона

Стаття 2. Звільнити від відбування покарання у виді позбавлення волі на певний строк та від інших покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, осіб, крім тих, які підлягають звільненню від відбування покарання на підставі статті 1 цього Закону, засуджених за будь-які злочини, які не поєднані з насильством, небезпечним для життя і здоров’я, якщо вони на день набрання чинності цим Законом відбули не менше однієї чверті призначеного строку основного покарання.

Стаття 3. Звільнити від відбування покарання у виді позбавлення волі на певний строк та від інших покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, осіб, зазначених у статті 1 цього Закону, засуджених за умисні злочини, за які законом передбачено покарання у виді позбавлення волі на строк не більше десяти років, якщо на день набрання чинності цим Законом вони відбули не менше половини призначеного строку основного покарання.

Необходимо написать ходатайство о применении амнистии, это ходатайство будет рассматриваться в суде по месту нахождения зоны. Ходатайство подавайте через руководство зоны, Ваш муж должен написать сам это ходатайство.

Необходимо писать ходатайство о применении Закона Украины о применении амнистии в 2014 году, исходя из Вашего письма Ваш муж попадает под действие данного закона