Порушення умов мобілізації - чи має право відмовитись воювати через травму?
Здравствуйте Надежда!
ЗАКОНА УКРАЇНИ «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію»
Стаття 23. Відстрочка від призову на військову службу під час
мобілізації
Не підлягають призову на військову службу під час мобілізації військовозобов'язані:
визнані відповідно до висновку військово-лікарської комісії
тимчасово непридатними до військової служби за станом здоров'я на термін до шести місяців (з наступним проходженням військово-лікарської комісії);
Таким образом Вашему мужу нужно медицинское заключение.