Как защитить себя и детей от агрессивного сожителя, находясь в коммуне?
Если сожитель проживает в жилье и вселение было с согласия собственника, значит у него есть все законные основания.
Выселение возможно через суд, по ст.116 ЖК УРСР
Стаття 116. Виселення без надання громадянам іншого жилого приміщення
Якщо наймач, члени його сім'ї або інші особи, які проживають разом з ним, систематично руйнують чи псують жиле приміщення, або використовують його не за призначенням, або систематичним порушенням правил соціалістичного співжиття роблять неможливим для інших проживання з ними в одній квартирі чи в одному будинку, а заходи запобігання і громадського впливу виявились безрезультатними, виселення винних на вимогу наймодавця або інших
заінтересованих осіб провадиться без надання іншого жилого приміщення.
Обратитесь с иском в суд.