Условия ответственности субарендатора за повреждения транспортного средства собственника и переуступка обязательств
Каждый договор уникальный, чтобы сформулировать пункт, его нужно согласовывать со всем договором.
В подобном договоре и в контексте (возмещения время связанного с повреждением) мы указывали так:
1. В порядку та на умовах, визначених цим Договором, Цедент передає Цесіонарієві, а Цесіонарій набуває право вимоги, належне Цедентові, і стає кредитором, на відшкодування шкоди, пов’язаної з пошкодженням транспортного засобу марки _________, державний номер _____________ (надалі – автомобіль марки ______) з вини третіх осіб, в т.ч. право на отримання страхового відшкодування (регламентних виплат).
Кроме того, учтите, что договор аренды тз с физлицом заключается нотариально, значит и уступку требования по нему тоже стоит заключить нотариально.
Стаття 799. Форма договору найму транспортного засобу
1. Договір найму транспортного засобу укладається у письмовій формі.
2. Договір найму транспортного засобу за участю фізичної особи підлягає нотаріальному посвідченню.