Влияет ли на возможность трудоустройства в полицию неоплаченный штраф за нарушение правил и розпитие в неположенном месте?

Возьмут ли на работу в полицию с неоплаченым штрафом за переход в неположынном месте и розпитие в неположенном месте? (двухлетней давности)
Лучший ответ

Не мають, але напевно будуть... Хоча в Зозулі було цілий ряд навіть несплачених штрафів за перевищення швидкості, за перевезення через границю таблеток, які визнали наркотиками, (викрутився, що для бійців АТО віз "ліки") і навіть вже під час роботи начальником Львівської патрульної поліції були штрафи за перевищення швидкості - невідомо чи дотепер їх сплатив... Але ж то Зозуля, який зараз вже керівник патрульної поліції Києва. Значить інші "важливі моменти" існують, якщо такі випадки таки мали місце...

На мій погляд, дані факти не мають впливати на рішення.