Кривой Рог, 07.12.2015, 08:52

Отказ владельца автомобиля от получения компенсации после фатального ДТП

Вопрос №9002117 из г. Кривой Рог
опубликован 07.12.2015, 08:52
Автомобиль непереоформлен деньги за него выплачены, попал в дтп по вине 3 стороны (признан фатальным) страховая готова выплатить компенсацию. Владелец от положительного решения вопроса уклоняется.
Лучший ответ
Рекомендуется

Здравствуйте Владимир. Заставить владельца ТС принять то или иное решение вы не сможете. Нужно было переоформлять, тогда бы не было проблем.

07.12.2015, 17:25

В чому питання? І від якого це "положительного решения" відмовляється?

07.12.2015, 09:02

деньги за него выплачены,

---так и пусть он уклоняется.вы деньги за автомобиль ему заплатили. можете в суде признать ДКП заключенным

08.12.2015, 01:50

Получить страховую компенсацию на себя и подписать какой либо документ на получение денег моей женой или другим лицом

07.12.2015, 09:08

А що йому важко витратити 1 годину для того щоб поїхати до нотаріуса та оформити довіреність, якщо її немає.

07.12.2015, 09:14

Упорно ссылается на какие-то неперебримые обстоятельства как-то грозящей остановкой субсидии. Разъяснений не даёт. ощущение что хочет овладеть всеми деньгами(компенсацией)

07.12.2015, 09:20

Надання раніше призначеної субсидії припиняється:

якщо громадянин, якому призначено субсидію, не сплачує відповідну частку житлово-комунальних послуг, за винятком випадків, пов'язаних із затримкою виплати заробітної плати, пенсії тощо, яка підтверджується відповідними документами, - з місяця, в якому надійшло повідомлення про несплату;

якщо громадянин приховав або свідомо подав недостовірні дані про доходи та майновий стан, що вплинули на встановлення права на субсидію і визначення її розміру, внаслідок чого йому була надміру перерахована сума субсидії, - з місяця, в якому виявлено порушення;

у разі переїзду сім'ї в іншу місцевість та настання обставин, що унеможливлюють надання субсидії (зокрема смерть одинокої особи), - з місяця, що настає за місяцем, в якому відбулися зміни;

у разі набуття права власності на житло (житлове приміщення) іншою особою, яка не була в ньому зареєстрована на перше число місяця, з якого призначена субсидія, - з місяця, що настає за місяцем, в якому відбулися зміни;

за заявою уповноваженого, на якого відкрито особовий рахунок, - з місяця, що настає за місяцем її подання, якщо інше не обумовлено заявою.

На субсидію це не впливає.

07.12.2015, 09:27

А чи є які важелі впливу на громадян які відмовляються або перешкоджають від отримання компенсації, Які питання треба вирішувати першочергово.

07.12.2015, 09:43

Фактично, ні. Вам залишається лише звернутись до суду, що довго, закручено і т.д. і т.п. Поясніть, що якщо це вплине на субсидію, то Ви відшкодуєте усі витрати, може на це купиться.

07.12.2015, 10:02

Есть другое решение вопроса?

07.12.2015, 21:29