Как отправить письменную претензию в сервис-центр без адреса через СМС

Как я могу отправить письменную претензию к сервис центру, если у меня только номер телефона сервис центра, адреса нет. Я могу им только письменную СМС написать.
Лучший ответ

Ви ж кудись заносили річ. От працівникам можете і вручити. Чи дізнатись адресу(має бути така інформація).

Благодарю Вас за полезную консультацию!

Я придбав планшет в інтернет магазині. Я в Житомирській області а інтернет магазин десь за 600км від мене. Адреси магазину немає, є гарантійний талон, телефон сервіс центру, номер продавця консультанта.

Ну так є сайт, на якому має бути вказано адресу чи назву фірми(буде достатньо) хоча б.

Тримаю в руках гарантійний талон. Виріб придбав в інтернет магазині Market47.com Стоїть печатка магазину і надруковано умові гарантійніх зобовязань. Спробував знайти адресу магазину,по його назві, але марно. На їхній сторінці, на СЛАНДО, звідки купував віріб, надрукував скаргу. Працюю викладачем в школі,навчаю дітей не обманювати, на жаль ці продавці-не мої учні.

Якщо стоїть печатка, то можливо через реєстраційну службу отримати витяг з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців, там буде і адреса

Дякую. Тобто я можу звернутись через інтернет в реєстраційну службу, чи потрібно особисто відвідати реєстраційну службу?

Спробуйте через інтернет, якщо не вийде - зверніться особисто.

Дякую Віталій!!! Не буду більше забирати Ваш час. Успіхів Вам.

Если у Вас есть гарантийный талом, можете обратиться в сервис цент производителя в Вашем городе не обязательно именно там где покупали.