Имеет ли право работодатель уволить работника за один день пропуска без уважительной причин.

Имеет ли право роботодатель уволить работника за один день пропуска без уважительной причин.

Лучший ответ

Ст 40 КзПП

Трудовий договір, укладений на невизначений строк, а також строковий трудовий договір до закінчення строку його чинності можуть бути розірвані власником або уповноваженим ним органом лише у випадках:

4) прогулу (в тому числі відсутності на роботі більше трьох годин протягом робочого дня) без поважних причин;